Укрзалізниця сприяє роботі правоохоронців щодо виявлення колаборантів серед залізничників

Залізничні новини Переглядів: 19.04.2022, 16:05

Укрзалізниця продовжує разом з правоохоронцями роботу щодо виявлення колаборантів серед працівників компанії. Будь-яка співпраця з представниками країни-агресора неприпустима.

Так, під час спецоперації СБУ затримала одного з керівників структурного підрозділу Донецької залізниці, який був завербований окупантами. За їхнім завданням він мав збирати дані щодо переміщення техніки ЗСУ та дислокації українських блокпостів.

Раніше був затриманий працівник центрального офісу компанії. З початку повномасштабної агресії рф проти України він закликав колег підтримати агресора. Зокрема, робив масову розсилку ворожої агітації на месенджери працівників підприємства.

Крім того, під час тимчасової окупації Ірпеня, Бучі та Ворзеля, чоловік допомагав загарбникам зорієнтуватися на місцевості для облаштування позицій і мародерства.

За даним фактом чоловікам повідомлено про підозру в колабораційній діяльності, їх взято під варту.

Також зазначених працівників звільнено з компанії. У родині залізничників таким працівникам не місце.

Укрзалізниця й надалі сприятиме всім правоохоронним органам для виявлення таких випадків. Крім того, апарат директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» проводитиме власні заходи для виявлення колаборантів.