Укрзалізниця перевезла у пасажирських вагонах майже 10 тис. тонн гуманітарної допомоги

Залізничні новини Переглядів: 29.04.2022, 15:00

Укрзалізниця від початку повномасштабної війни доправила пасажирськими поїздами близько 10 тис. тонн гуманітарних вантажів. А також понад 2,5 тис. допомоги відправлено вантажними вагонами.

Найбільше відправлень організували зі Львова, Ужгорода та Чернівців у напрямку Києва, Харкова та Дніпра.

Укрзалізниця звертає увагу, що задля належної організації доставки гуманітарних вантажів запроваджений чіткий механізм, що дозволяє дотримуватися безпекових заходів, контролювати переміщення та запобігти втраті вантажу.

Аби відправити гуманітарний вантаж, слід оформити заявку за телефоном: 0 800 503 222 або 044 465 03 87.

Також наголошуємо, що з міркувань безпеки поїзним бригадам суворо заборонено брати до перевезення вантаж без заявок. Тиск, пропозиція хабара або надання його посадовим особам карається відповідно до чинного законодавства.

Якщо ви стали свідком такого інциденту, просимо інформувати контакт-центр Укрзалізниці: 0 800 503 111.

Нагадаємо, що допомога з Києва, Львова, Харкова, Дніпра та Одеси доправляється Залізною поштою – поштовими вагонами. Прийом гуманітарних вантажів проводиться у відділеннях Укрпошти, які розташовані поруч із центральними залізничними вокзалами. Вона може бути направлена на адресу будь-якого працюючого відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта».

З інших міст гуманітарна допомога вантажиться безпосередньо у пасажирські вагони. Габаритні вантажі перевозяться у вантажних вагонах. Детально про алгоритм перевезень за посиланням: https://zalizna-dopomoga.info.