Напрямки курсування приміських поїздів 1 травня

Залізничні новини Переглядів: 30.04.2022, 22:35

Де курсуватимуть приміські поїзди АТ “Укрзалізниця” 01.05.2022.

Південно-Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  • Жмеринка – Козятин – Жмеринка,

  • Жмеринка – Рахни – Жмеринка,

  • Жмеринка – Вапнярка – Жмеринка,

  • Жмеринка – Могилів-Подільський – Жмеринка,

  • Жмеринка – Гречани – Жмеринка,

  • Хмельницький – Підволочиськ – Хмельницький,

  • Шепетівка – Коростень – Шепетівка,

  • Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Хмельницький,

  • Київ – Гребінка – Київ,

  • Київ – Яготин – Київ,

  • Фастів – Київ – Фастів,

  •  Роток – Київ – Роток,

  •  Коростень – Житомир – Коростень,

  •  Коростень – Вінниця – Коростень,

  •  Коростень – Бережесть,

  •  Овруч – Коростень,

  •  Коростень – Ірша – Коростень,

  •  Київ-Волинський – Бровари,

  •  Київ-Волинський – Ніжин – Київ-Волинський;

  •  Гребінка – Борщагівка-Техн.,

  •  Мотовилівка – Фастів,

  •  Київ – Баришівка – Київ,

  •  Дарниця – Київ-Пасажирський – Святошин – Почайна – Дарниця та зворотно,

  •  Київ – Житомир – Київ,

  •  Терещенська – Новгород-Сіверський – Терещенська,

  •  Ніжин – Чернігів – Ніжин,

  •  Коростень – Олевськ – Коростень,

  •  Конотоп – Ніжин – Конотоп,

  •  Конотоп – Ворожба – Конотоп,

  •  Конотоп – Бахмач – Конотоп,

  •  Конотоп – Хутір Михайлівський – Конотоп.

  • Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин – Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів – Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ – Роток та Біла Церква – Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка – Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин – Жашків – Козятин та Погребище – Козятин – Погребище. 

    Придніпровська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  • Запоріжжя – Канцерівка – Запоріжжя, 

  • Нікополь – Запоріжжя – Нікополь, 

  • Дніпро – Кам’янське – Дніпро,

  • Дніпро – П’ятихатки – Дніпро,

  • П’ятихатки – Кривий Ріг – П’ятихатки,

  • Кривий Ріг – Апостолове – Кривий Ріг,

  • Пятихатки – Тимкове – Пятихатки, 

  • Кривий Ріг-Сорт – Кривий Ріг-Гол – Кривий Ріг-Сорт, 

  • Дніпро – Кривий Ріг – Дніпро,

  •  П’ятихатки – Рокувата – П’ятихатки,

  •  Дніпро – Чаплине – Дніпро,

  •  Чаплине – Синельникове,

  •  Дніпро – Межова – Дніпро,

  •  Чаплине – Межова – Чаплине,

  •  Дніпро – Покровськ – Дніпро,

  •  Дніпро – Лозова – Дніпро,

  •  Лозова – Синельникове,

  •  Дніпро – Синельникове,

  •  Красноград – Дніпро – Красноград

  •  Апостолове – Дніпро-Лоцманське – Апостолове,

  •  П’ятихатки – Терни – П’ятихатки,

  •  П’ятихатки – Червоний Шахтар – П’ятихатки,

  •  Кривий Ріг – Інгулець – Кривий Ріг,

  •  Нікополь – Кривий Ріг – Нікополь,

  •  Нікополь – Тимкове – Нікополь,

  •  Марганець – Нікополь.

  • Львівська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  • Львів – Трускавець – Львів,

  • Львів – Сянки – Львів,

  • Львів – Ужгород – Львів,

  • Ходорів – Стрий – Ходорів,

  • Мостиська – Львів – Мостиська,

  • Львів – Мостиська – Держкордон,

  • Львів – Шкло – Львів,

  • Стрий – Самбір – Стрий,

  • Стрий – Львів,

  •  Львів – Лавочне – Львів,

  •  Львів – Мукачево,

  •  Мукачево – Стрий,

  •  Лавочне – Мукачево – Лавочне,

  •  Мукачево – Ужгород – Сянки та зворотно,

  •  Рава-Руська – Львів – Рава-Руська,

  •  Стоянів – Львів – Стоянів,

  •  Сокаль – Львів – Сокаль,

  •  Львів – Ходорів – Львів,

  •  Ланівці – Тернопіль – Ланівці,

  •  Заліщики – Тернопіль – Заліщики,

  •  Ходорів (Підвисоке) – Тернопіль – Ходорів (Підвисоке),

  •  Сокаль – Ізов – Червоноград та зворотно,

  •  Ківерці – Стоянів – Ківерці,

  •  Ківерці – Радехів – Ківерці,

  •  Злочів – Львів – Злочів,

  •  Тернопіль – Львів – Тернопіль,

  •  Тернопіль – Красне – Тернопіль,

  •  Рівне – Здолбунів – Львів та зворотно,

  •  Львів – Здолбунів – Львів,

  •  Підволочиськ – Тернопіль – Підволочиськ,

  •  Красне – Тернопіль,

  •  Сарни – Ковель – Сарни,

  •  Сарни – Здолбунів – Сарни,

  •  Здолбунів – Луцьк – Ковель та зворотно,

  •  Ковель – Ягодин – Ковель,

  •  Здолбунів – Красне,

  •  Красне – Рівне – Здолбунів,

  •  Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ,

  •  Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ,

  •  Івано-Франківськ – Стрий – Івано-Франківськ,

  •  Івано-Франківськ – Коломия – Івано-Франківськ,

  •  Коломия – Рахів – Коломия,

  •  Заліщики – Коломия – Заліщики,

  •  Коломия – Чернівці – Коломия,

  •  Дяково – Королево – Солотвино-1,

  •  Солотвино-1 – Королево,

  •  Королево – Батьово – Королево,

  •  Чоп – Королево,

  •  Львів – Ужгород – Львів,

  •  Львів – Перемишль – Львів,

  •  Львів – Чоп – Львів,

  •  Львів – Хелм – Львів,

  •  Львів – Чернівці – Львів.

  • Південна залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками: 

  • Суми – Лебединська – Суми,

  • Суми – Краснопілля – Суми,

  • Гребінка – Ніжин – Гребінка,

  • Люботин – Огульці – Люботин,

  • Полтава – Крюків – Полтава,

  • Полтава – Огульці – Полтава,

  • Полтава – Лозова – Полтава,

  • Полтава – Кременчук – Полтава,

  • Полтава – Гребінка – Полтава,

  •  Полтава – Кобеляки – Полтава,

  •  Харків-Пасажирський – Огульці – Харків-Пасажирський,

  •  Харків-Пасажирський – Мерчик – Харків-Пасажирський,

  •  Люботин – Мерчик – Люботин,

  •  Харків-Пассажирський – Люботин – Харків-Пасажирський,

  •  Харків-Пасажирський – Красноград – Харків-Пасажирський,

  •  Харків-Пасажирський – Лозова – Харків-Пасажирський,

  •  Харків-Пасажирський – Зміїв – Харків-Пасажирський,

  •  Харків-Пасажирський – Суми – Харків-Пасажирський,

  •  Харків-Пасажирський – Ворожба – Харків-Пасажирський,

  •  Ромодан – Ромни – Ромодан,

  •  Тростянець-Смородине – Кириківка – Тростянець-Смородине;

  •  Тростянець-Смородине – Охтирка – Тростянець-Смородине;

  •  Тростянець-Смородине – Ворожба – Тростянець-Смородине.

  • Донецька залізниця

    Приміські поїзди не курсуватимуть.

    Одеська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Христинівка – Черкаси – Христинівка (по днях тижня),

  • Христинівка – Умань – Христинівка (щоденно, крім вихідних),

  • Христинівка – Вапнярка – Христинівка,

  • Гайворон – Вінниця – Гайворон,

  • Гайворон – Рудниця – Гайворон,

  • Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по днях тижня),

  • Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко,

  • Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарних),

  • Миронівка – Знам‘янка – Миронівка,

  •  Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко,

  •  Одеса – Кароліно-Бугаз – Одеса,

  •  Одеса – Вапнярка – Одеса,

  •  Одеса – Балта – Одеса,

  •  Одеса – Роздільна – Одеса,

  •  Одеса – Мигаєве,

  •  Балта – Помічна,

  •  Одеса – Мартинівська – Одеса,

  •  Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка,

  •  Знам‘янка – Тимкове – Знам‘янка,

  •  Миронівка – Цвіткове – Миронівка,

  •  Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка,

  •  Помічна – Людмилівка – Помічна,

  •  Шевченко – Помічна – Шевченко (по середах та суботах),

  •  Помічна – Долинська – Помічна,

  •  Долинська – Тимкове – Долинська (щоденно, крім понеділка),

  •  Помічна – Знам’янка – Помічна.