Напрямки курсування приміських поїздів 3 травня

Залізничні новини Переглядів: 2.05.2022, 21:50

Де курсуватимуть приміські поїзди АТ «Укрзалізниця» 03.05.2022.

Південно-Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Жмеринка – Козятин – Жмеринка,
  • Жмеринка – Рахни – Жмеринка,
  • Жмеринка – Вапнярка – Жмеринка,
  • Жмеринка – Могилів-Подільський – Жмеринка,
  • Жмеринка – Гречани – Жмеринка,
  • Хмельницький – Підволочиськ – Хмельницький,
  • Шепетівка – Коростень – Шепетівка,
  • Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Хмельницький,
  • Київ – Гребінка – Київ,
  • Київ – Яготин – Київ,
  • Фастів – Київ – Фастів,
  •  Роток – Київ – Роток,
  •  Коростень – Житомир – Коростень,
  •  Коростень – Вінниця – Коростень,
  •  Коростень – Бережесть,
  •  Овруч – Коростень,
  •  Коростень – Ірша – Коростень,
  •  Київ-Волинський – Бровари,
  •  Київ-Волинський – Ніжин – Київ-Волинський;
  •  Гребінка – Борщагівка-Техн.,
  •  Мотовилівка – Фастів,
  •  Київ – Баришівка – Київ,
  •  Дарниця – Київ-Пасажирський – Святошин – Почайна – Дарниця та зворотно,
  •  Київ – Житомир – Київ,
  •  Терещенська – Новгород-Сіверський – Терещенська,
  •  Ніжин – Чернігів – Ніжин,
  •  Коростень – Олевськ – Коростень,
  •  Конотоп – Ніжин – Конотоп,
  •  Конотоп – Ворожба – Конотоп,
  •  Конотоп – Бахмач – Конотоп,
  •  Конотоп – Хутір Михайлівський – Конотоп.
  • Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин – Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів – Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ – Роток та Біла Церква – Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка – Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин – Жашків – Козятин та Погребище – Козятин – Погребище.

    Придніпровська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Запоріжжя – Канцерівка – Запоріжжя,
  • Нікополь – Запоріжжя – Нікополь,
  • Дніпро – Кам’янське – Дніпро,
  • Дніпро – П’ятихатки – Дніпро,
  • П’ятихатки – Кривий Ріг – П’ятихатки,
  • Кривий Ріг – Апостолове – Кривий Ріг,
  • Пятихатки – Тимкове – Пятихатки,
  • Кривий Ріг-Сорт – Кривий Ріг-Гол – Кривий Ріг-Сорт,
  • Дніпро – Кривий Ріг – Дніпро,
  •  П’ятихатки – Рокувата – П’ятихатки,
  •  Дніпро – Чаплине – Дніпро,
  •  Чаплине – Синельникове,
  •  Дніпро – Межова – Дніпро,
  •  Чаплине – Межова – Чаплине,
  •  Дніпро – Покровськ – Дніпро,
  •  Дніпро – Лозова – Дніпро,
  •  Лозова – Синельникове,
  •  Дніпро – Запоріжжя,
  • Запоріжжя – Синельникове 1,
  • Запоріжжя 2 – Запоріжжя 1,
  •  Красноград – Дніпро – Красноград
  •  Апостолове – Дніпро-Лоцманське – Апостолове,
  •  П’ятихатки – Терни – П’ятихатки,
  •  П’ятихатки – Червоний Шахтар – П’ятихатки,
  •  Кривий Ріг – Інгулець – Кривий Ріг,
  •  Нікополь – Кривий Ріг – Нікополь,
  •  Нікополь – Тимкове – Нікополь,
  •  Марганець – Нікополь.
  • Львівська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Львів – Трускавець – Львів,
  • Львів – Сянки – Львів,
  • Львів – Ужгород – Львів,
  • Ходорів – Стрий – Ходорів,
  • Мостиська – Львів – Мостиська,
  • Львів – Мостиська – Держкордон,
  • Львів – Шкло – Львів,
  • Стрий – Самбір – Стрий,
  • Стрий – Львів,
  •  Львів – Лавочне – Львів,
  •  Львів – Мукачево,
  •  Мукачево – Стрий,
  •  Лавочне – Мукачево – Лавочне,
  •  Мукачево – Ужгород – Сянки та зворотно,
  •  Рава-Руська – Львів – Рава-Руська,
  •  Стоянів – Львів – Стоянів,
  •  Сокаль – Львів – Сокаль,
  •  Львів – Ходорів – Львів,
  •  Ланівці – Тернопіль – Ланівці,
  •  Заліщики – Тернопіль – Заліщики,
  •  Ходорів (Підвисоке) – Тернопіль – Ходорів (Підвисоке),
  •  Сокаль – Ізов – Червоноград та зворотно,
  •  Ківерці – Стоянів – Ківерці,
  •  Ківерці – Радехів – Ківерці,
  •  Злочів – Львів – Злочів,
  •  Тернопіль – Львів – Тернопіль,
  •  Тернопіль – Красне – Тернопіль,
  •  Рівне – Здолбунів – Львів та зворотно,
  •  Львів – Здолбунів – Львів,
  •  Підволочиськ – Тернопіль – Підволочиськ,
  •  Красне – Тернопіль,
  •  Сарни – Ковель – Сарни,
  •  Сарни – Здолбунів – Сарни,
  •  Здолбунів – Луцьк – Ковель та зворотно,
  •  Ковель – Ягодин – Ковель,
  •  Здолбунів – Красне,
  •  Красне – Рівне – Здолбунів,
  •  Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ,
  •  Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ,
  •  Івано-Франківськ – Стрий – Івано-Франківськ,
  •  Івано-Франківськ – Коломия – Івано-Франківськ,
  •  Коломия – Рахів – Коломия,
  •  Заліщики – Коломия – Заліщики,
  •  Коломия – Чернівці – Коломия,
  •  Дяково – Королево – Солотвино-1,
  •  Солотвино-1 – Королево,
  •  Королево – Батьово – Королево,
  •  Чоп – Королево,
  •  Львів – Ужгород – Львів,
  •  Львів – Перемишль – Львів,
  •  Львів – Чоп – Львів,
  •  Львів – Хелм – Львів,
  •  Львів – Чернівці – Львів.
  • Південна залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Суми – Лебединська – Суми,
  • Суми – Краснопілля – Суми,
  • Гребінка – Ніжин – Гребінка,
  • Люботин – Огульці – Люботин,
  • Полтава – Крюків – Полтава,
  • Полтава – Огульці – Полтава,
  • Полтава – Лозова – Полтава,
  • Полтава – Кременчук – Полтава,
  • Полтава – Гребінка – Полтава,
  •  Полтава – Кобеляки – Полтава,
  •  Харків-Пасажирський – Огульці – Харків-Пасажирський,
  •  Харків-Пасажирський – Мерчик – Харків-Пасажирський,
  •  Люботин – Мерчик – Люботин,
  •  Харків-Пассажирський – Люботин – Харків-Пасажирський,
  •  Харків-Пасажирський – Красноград – Харків-Пасажирський,
  •  Харків-Пасажирський – Лозова – Харків-Пасажирський,
  •  Харків-Пасажирський – Зміїв – Харків-Пасажирський,
  •  Харків-Пасажирський – Суми – Харків-Пасажирський,
  •  Харків-Пасажирський – Ворожба – Харків-Пасажирський,
  •  Ромодан – Ромни – Ромодан,
  •  Тростянець-Смородине – Кириківка – Тростянець-Смородине;
  •  Тростянець-Смородине – Охтирка – Тростянець-Смородине;
  •  Тростянець-Смородине – Ворожба – Тростянець-Смородине.
  • Донецька залізниця

    Приміські поїзди не курсуватимуть.

    Одеська залізниця

    Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

  • Христинівка – Черкаси – Христинівка (по днях тижня),
  • Христинівка – Умань – Христинівка (щоденно, крім вихідних),
  • Христинівка – Вапнярка – Христинівка,
  • Гайворон – Вінниця – Гайворон,
  • Гайворон – Рудниця – Гайворон,
  • Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по днях тижня),
  • Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко,
  • Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарних),
  • Миронівка – Знам‘янка – Миронівка,
  •  Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко,
  •  Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка,
  •  Знам‘янка – Тимкове – Знам‘янка,
  •  Миронівка – Цвіткове – Миронівка,
  •  Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка,
  •  Помічна – Людмилівка – Помічна,
  •  Шевченко – Помічна – Шевченко (по середах та суботах),
  •  Помічна – Долинська – Помічна,
  • Одеса – Кароліно-Бугаз – Одеса,
  • Одеса – Вапнярка – Одеса,
  • Одеса – Балта, Помічна – Одеса,
  • Одеса – Роздільна – Одеса,
  • Одеса – Мигаєве,
  • Одеса – Мартинівська – Одеса,
  •  Долинська – Тимкове – Долинська (щоденно, крім понеділка),
  •  Помічна – Знам’янка – Помічна.