Завершено реконструкцію пасажирської платформи станції Одеса-Застава-ІІ

Залізничні новини Переглядів: 23.11.2017, 15:32

Для пасажирів приміських поїздів регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» додалося зручностей. Залізничники завершили роботи з реконструкції високої пасажирської платформи по станції Одеса-Застава-ІІ.

У ході проведення робіт з реконструкції було демонтовано старі залізобетонні конструкції платформи і замість них змонтовані нові. Також були змонтовані фундаментні блоки, плити покриття загальною довжиною 204 м. Платформу облаштували тротуарною плиткою. Для зручності пасажирів було відремонтовано павільйон, встановлено нове огородження платформи, лавки та урни для сміття. Крім того відремонтовано підземний перехід. Було завершено обладнання нового освітлення на платформі та світлодіодного у підземному переході. Для осіб з обмеженим фізичними можливостями платформу обладнали пандусами з поручнями, а для пасажирів з вадами зору край платформи позначено тактильною плиткою.

Також залізничники впорядкували прилеглу територію навколо реконструйованої платформи, провели озеленення території та висадили понад 80 саджанців дерев та кущів, серед яких троянди, гібіскуси, берези та інші. На посту електричної централізації відремонтували покрівлю, замінили вікна та виконали утеплення будівлі термопанелями.

У подальших планах до кінця поточного року  завершити ремонт пасажирських платформ по зупиночним пунктам Морська та Дружба Білгород-Дністровського напрямку.