Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

Залізничні новини Переглядів: 15.01.2018, 15:48

11.01.2018 Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

За оперативними даними, Укрзалізниця у 2017 році сплатила майже 17,5 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів, що на 2,5 млрд грн більше показників минулого року, коли було сплачено 15 млрд грн. Про це повідомив у своєму Twitter в. о. голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 Зокрема, до державного бюджету сплачено 6,6 млрд грн, до місцевих бюджетів – майже 5,2 млрд грн та єдиного соціального внеску сплачено 5,6 млрд грн. У 2016 році Укрзалізниця сплатила 15 млрд грн податків та обов’язкових платежів. Як зазначив Євген Кравцов, Укрзалізниця і надалі залишатиметься одним із найбільших платників податків в Україні. «Укрзалізниця, як компанія у своїй новій якості, має передусім орієнтуватися на комерційну ефективність та фінансовий результат. Зароблені кошти, у свою чергу, мають спрямовуватись на розвиток та модернізацію компанії. Водночас ми пам’ятаємо про свою соціальну відповідальність і надалі залишатимемося серед найбільших донорів державного бюджету та Пенсійного фонду», — розповів очільник Укрзалізниці.

 Також керівник галузі повідомив, що у 2018-му році компанія планує ще збільшити відрахування до бюджетів усіх рівнів. «У цьому році плануємо сплатити понад 18 млрд грн. Ми відмежовуємось від нав’язаної хибної тези, нібито товариство є гальмом розвитку країни. Маємо зробити все, щоб стати потужною ефективною компанію, що забезпечує потреби вітчизняної економіки», — резюмував Євген Кравцов.