Позашляховик за мільйон: Вінницька служба автодоріг купила недешевий Mitsubishi Pajero Sport

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 15:53

Служба автомобільних доріг у Вінницькій області Держагентства автомобільних доріг України («Укравтодор») придбала через систему ProZorro позашляховик Mitsubishi Pajero Sport 2017 року випуску білого кольору, повідомляє ЦТС.
Переможець онлайн-аукціону було визначено 17 листопада, а 29 листопада був підписаний договір — ТОВ «Автомир-Вінниця» зобов’язався до кінця 2017 року поставити вінницьким дорожникам автомобіль вартістю 1,04 млн грн. Єдиним конкурентом було ТОВ «Фірма «Опад», яке не знижуючи ціну в ході аукціону.
Автомобіль обладнаний двозонним клімат-контролем, круїз-контролем, камерою заднього огляду, системою парктронік, подушками і системами безпеки, покритими шкірою кермом і важелем перемикання передач, підігрівом передніх сидінь, бортовий комп’ютер з кольоровим дисплеєм і т. д. Гарантійний термін становить три роки або 100 тис. км.
У салонах цю модель в комплектації Intense АТ зараз продають саме за 1,04 млн грн.
Нагадаємо, МЕРТ пропонує на рівні 0,3% від очікуваної вартості закупівлі при поданні скарг на тендерну документацію і 0,6% від очікуваної вартості при оскарженні рішень замовника.
Пізніше на загальну суму понад 37 млн грн у зв’язку з антиконкурентними діями під час закупівель послуг з ремонту автодоріг.