Південно-Західна ж/д буде відмовлятися від 6-вагонних потягів приміських поїздів

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 16:09

Регіональний філіал «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» змінює підхід при формуванні приміських поїздів, щоб забезпечити перевезення більшої кількості пасажирів — склади стануть довшими, а шестивагонних поїздів буде не більше 10 одиниць.
Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію ПЗЗ.
Як заявив в. о. директора регіонального філіалу Роман Веприцький під час відвідування моторвагонного депо Фастів-1, необхідно більш раціонально використовувати дефіцитний рухомий склад у приміському сполученні. Він прийшов до переконання, що необхідно проаналізувати пасажиропотоки і визначити актуальну для кожного напрямку составность приміських електропоїздів — шість, вісім, десять або дванадцять вагонів.
«Щоб максимально забезпечувати потреби населення у приміських перевезеннях, будемо відходити від шестивагонних поїздів скрізь, де є потреба в довгих складах. Я вже поставив завдання, щоб до 15 січня кількість шестивагонок на залізниці не перевищувала десяти одиниць», — заявив Роман Веприцький.
У ПІВДЕННО-західна залізниця додатково зазначають, що зараз забезпечують формування восьмивагонных приміських поїздів замість шестивагонних на найбільш популярних напрямках.
Нагадаємо, що в 2017 році УЗ відремонтувала 13 приміських поїздів. Оновлення одного приміського електропоїзда .
Раніше в УЗ заявляли про плани до кінця 2018 року відремонтувати — це приблизно 20% всього парку електричок.
Читайте також На останній електричці: Як УЗ буде оновлювати приміські поїзди?