Україна відкриває 10 візових центрів у 8 країнах світу

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 16:09

15 січня почнуть роботу 10 українських візових центрів за кордоном, які будуть надавати послуги іноземцям з прийому клопотань при оформленні віз для в’їзду в Україну.
Три з них будуть розташовані в Китаї (в містах Пекін, Гуанчжоу і Шанхай), по одному — Індії (Делі), Лівані (Бейрут), Єгипті (Каїр), Марокко (Рабат), Тунісі (Туніс), Нігерії (Абуджа) та Анголі (Луанда). Про це інформує ЦТС з посиланням на Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.
«Реалізація цього нового для України проекту стала можливою завдяки спільним зусиллям МЗС і світового лідера в цій галузі компанії VF Worldwide Holdings Ltd. з метою підвищення рівня консульського обслуговування відвідувачів нашої держави», — йдеться в повідомленні відомства.
У даних центрах іноземці зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі і, за бажанням, отримати ряд додаткових послуг (виготовлення фотографій, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування в залах підвищеної комфортності).
У МЗС уточнюють, що на центри покладаються лише технічні моменти. Безпосереднє прийняття рішень про оформлення або відмову в оформленні віз будуть здійснювати як і раніше, консули України.
Нагадаємо, з 27 грудня минулого року українські прикордонники в тестовому режимі почали здійснювати . З 1 січня фіксування біометричних даних є обов’язковою.
Також в Мзс планують в 2018 році ввести для іноземних громадян, що в’їжджають в країну .