У грудні на Південно-Західній залізниці було 200 затримок виходу в рейс приміських поїздів

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 16:09

Тільки в грудні приміські поїзди Південно-Західної залізниці затримувалися при виході в рейс близько 200 разів.
Про це повідомив в. о. директора регіонального філіалу УЗ «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький в ході інспекції моторвагонного депо Фастів-1, пише ЦТС.
«Незадовільна робота сектору приміських пасажирських перевезень Південно-Західної залізниці лише у грудні 2017 року допустила близько двохсот разів несвоєчасний вихід з депо за технічним станом електропоїздів на приміські маршрути, що неприпустимо», — заявив Веприцький.
Візит в депо, за словами чиновника, дозволив йому власними очима побачити причину провальної роботи техобслуговування.
«Відсутність запчастин, інструменту, спецодягу, нормальних умов праці та відпочинку для трудівників, катастрофічна безгосподарність, низька мотивація праці — ось ті чинники, які заважають депо якісно працювати, призводять до нестачі рухомого складу, незадовільного стану приміських поїздів і невдоволення пасажирів», — визнав він.
Втім, в такому стані приміські потяги знаходяться не тільки із-за недоліків з боку залізничників, але й з-за вандалів. Наприклад, 9 січня, поранивши при цьому пасажира.
Нагадаємо, в кінці грудня в «Укрзалізниці» відзвітували про . Остання капітально відремонтована електричка вирушила на Львівську залізницю.