У Києві в 2018 році відремонтують не менше 300 кілометрів доріг — Кличко

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 17:07

Київ у поточному році не буде знижувати темпи оновлення дорожнього покриття. До кінця року в місті планують відремонтувати як мінімум 300 км доріг і проїздів, повідомили в міськадміністрації, передає ЦТС.
«Однозначно ми не повинні зменшувати темпів ремонту доріг. Дороги нам дісталися «у спадок» у жахливому стані, деякі не ремонтувалися по 20-30 років. Нагадаю, у 2016 році ми відремонтували 200 км доріг, а в 2017 році — 300 км. І як мінімум 300 км доріг ми плануємо відремонтувати у цьому році», — цитують у КМДА мера столиці Віталія Кличка.
Міський голова зазначив, що з такими темпами ремонту вулично-дорожнього покриття за два-три роки Київ буде відповідати європейським стандартам якості доріг.
Мер також зазначив, що столична влада контролює якість нового дорожнього покриття та ефективність використання підрядником засобів при проведенні ремонтних робіт. Також він нагадав, що підрядники дають гарантію на нові дороги — 5 років.
Вже навесні, при сприятливих погодних умовах, будуть продовжені роботи на вулицях Теліги, Сім’ї Кульженка (колишня Петра Дегтяренка), Алма-Атинської з шляхопроводом через трамвайні колії, Володимирській, Набережному шосе, транспортні розв’язки на перетині просп. Комарова та вул. Гавела.
Крім того, в 2018 році планується капітальний ремонт бульвару Вернадського, проспектів Тичини, Бандери і Палладіна, Дарницької площі, вулиць Академіка Туполєва, Заболотного, Довженка, Федорова, мосту Метро через Русанівську протоку та багатьох інших об’єктів.
Нагадаємо, передбачено виділення з державних джерел коштів 47,7 млрд гривень. Також в «Укравтодорі» днями розповіли, .