Будівельник головної швидкісної залізниці Великобританії розорився і буде ліквідований

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 17:35

Британський будівельний гігант Carillion збанкрутував і буде ліквідовано, що загрожує звільненням тисячам працівників, повідомляє BBC.
Про таке рішення було оголошено після того, як уряд Великобританії, Carillion і її кредитори не змогли узгодити умови вирішення боргової проблеми компанії.
Carillion залучена в будівництво високошвидкісної залізниці HS2, яка стане зручним наземним сполученням між Лондоном і містами на півночі країни. Проект оцінюється в 50 млрд доларів.
Однак, як стверджує BBC, банкрутство не повинно зірвати будівництво ж/д інфраструктури, так як за умовами контракту між державою і підрядником — спільним підприємством, куди входить і Carillion, — партнери СП повинні продовжувати роботи, незважаючи на розорення кого-небудь з них.
Carillion є другим за величиною підрядником основного залізничного перевізника Великобританії Network Rail. Оператор вже заявив, що банкрутство Carillion не позначиться на його діяльності, так як вона не залучалась до роботи, від яких залежить щоденне курсування поїздів.
Carillion також задіяна у багатьох соціально значущих проектах — вона будує школи, в’язниці, житло для військовослужбовців і т. п. В компанії працює 43 тис. чоловік по всьому світу, 20 тис. з яких — у Великобританії. Вона також є важливим учасником регіонального ринку праці, укладаючи угоди з безліччю невеликих компаній, які постачають їй різноманітні товари і послуги.