Суд вдруге відмовив Борисполю у справі проти рішення АМКУ про 13-мільйонний штраф

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 17:35

Київський апеляційний господарський суд прийняв рішення про відмову в задоволенні скарги ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль» на рішення Господарського суду Києва від 4 липня 2017 року, яким було відмовлено в задоволенні позову аеропорту до Антимонопольного комітету України про скасування рішення про накладення штрафу у розмірі 12,78 млн грн.
Про це у себе в Facebook повідомила державний уповноважений АМКУ Агія Загребельская, інформує ЦТС.
«Бориспіль. Друга інстанція done. Чекаємо публікацію рішення», — написала вона.
Як відомо, АМКУ рік тому оштрафував міжнародний аеропорт «Бориспіль» за зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропорту. Адміністрація повітряної гавані звинувачувалася в скоєнні дій, які могли призвести до обмеження конкуренції на ринках наземного обслуговування на території Борисполя, які полягали в необгрунтованому відмову в погодженні заявок на отримання сертифіката відповідності на здійснення аеропортової діяльності та зволіканні під час узгодження внутрішньої документації ТОВ «Интеравиа».
До аеропорту було також пред’явлено обвинувачення у встановленні плати за користування його інфраструктурою на необґрунтованому рівні. Бориспіль, у свою чергу, тоді ж повідомив, що ініціює розгляд спірних питань про доцільність нарахування та розміру накладеного комітетом штрафу в порядку господарського судочинства. Тоді ж у Борисполі заявляли про плани передати непрофільну діяльність на ринок, однак при цьому відзначали, що суттєві зрушення неможливі через відсутність єдиних правил, у тому числі щодо послуг з наземного обслуговування в аеропортах.
Пізніше стало відомо, що Господарський суд Києва 4 липня 2017 року відмовив у задоволенні позову Борисполя до АМКУ.
Крім того, Комітет рекомендував розробити та затвердити в установленому порядку до аеропортових зборів державним підприємством «Міжнародний аеропорт Бориспіль» до авіакомпаніям при виконанні ними регулярних рейсів.
Нагадаємо, раніше ЦТС повідомляв, що .