У парламенті розповіли, при якому умови розглянуть скасування обмежень безмитного ввезення товарів

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 17:35

Верховна Рада може передбачити скасування обмежень безмитного ввезення товарів через кордон разом з поправками до Митного кодексу.
Про це в ході погоджувальної ради парламенту заявила в понеділок глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Південця, повідомляє ЦТС.
«Ми повинні реагувати на те, що відбувалося в ці дні на деяких пунктах пропуску на Львівській митниці щодо прийнятих нами змін в Податковий кодекс. Тому при розгляді поправок до Митного кодексу, у разі необхідності, після узгодження з урядом, ми могли б ці зміни підкоригувати», — зазначила Південця.
Як повідомлялося, з 1 січня 2018 року правила безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах — до 1000 євро і вагою до 50 кг зберігаються тільки для тих, хто в’їжджає в Україну не частіше одного разу на 72 години і був відсутній в Україні більше 24 годин.
Проти такого нововведення виступили у Львівській та Волинській областях. 10 січня громадські активісти на кілька годин : «Шегині-Медика», «Рава-Руська-Гребенне», «Краковець-Корчова» та «Ягодин».
За словами Южаниной, депутати можуть переглянути цю норму саме в частині частоти перетину кордону.
Нагадаємо, з’являться в першому півріччі 2018-го на українсько-румунському кордоні.