Акції протесту в Греції: десятки авіарейсів перенесені через диспетчерів, які залишили робочі місця

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 17:35

У зв’язку з майбутнім голосуванням за законопроект про нові заходи бюджетної економії в парламенті Греції, жителі країни відновили акції протесту проти даного рішення.
Вимоги кредиторів, які покликаний захистити даний законопроект, греки вважають несправедливими. У зв’язку з цим в країні відбувається глобальна страйк, з-за якої, в тому числі, перенесені або скасовані десятки авіарейсів, повідомляє ЦТС з посиланням на Інтерфакс-Україна.
Зміни в графіці авіасполучення пояснюються тим, що диспетчери в грецьких аеропортах тимчасово покинули свої робочі місця на знак протесту.
Крім того, із-за страйку повністю припинив роботу громадський транспорт в Афінах. До протестів також приєдналися вчителі і лікарі, які працюють у державних установах — вони не вийшли на роботу.
Відомо, що грецькі профспілки запланували три протестних маршу, які будуть проходити в центрі Афін протягом дня. Крім того, демонстрації були організовані і на минулого тижня.
Нагадаємо, раніше в Греції підписали угоду про продаж одного з найбільших портів Егейського моря . Таким чином держава сподівається поправити своє фінансове становище.
Нагадаємо, в кінці грудня в Німеччині пройшла .