Клайпедський порт затіяв велику реконструкцію причального фронту

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 17:35

Реконструкцію двох причалів Клайпедського порту, якими користується Клайпедський контейнерний термінал (KKT), здійснить Latvijas tilti — одна з найбільших мосто — і дорожньо-будівельних компаній Латвії. Її партнером у проекті виступить підприємство Borta литовської групи Kaminera. Про це повідомляє The Baltic Course з посиланням на LETA/BNS.
Вартість контракту становить 23,985 млн євро.
«Це дуже значимі роботи, які допоможуть працюючим в Дров’яної бухті компаніям стати більш конкурентоспроможними. Клайпедський контейнерний термінал — одна з найбільш продуктивно працюють у порту компаній <…> Компанія сама багато інвестувала в розвиток своєї території, успішно освоювала нові земельні площі», — сказав керівник Клайпедського порту Арвідас Вайткус.
В Дров’яної бухті, крім ККТ, працюють також компанії Klasco, Термінал Дров’яної бухти, Західний суднобудівний завод (Vakaru laivu gamykla, VLG) і його дочірнє підприємство Vakaru krova.
У минулому році Вайткус говорив, що протягом 3-4 років у Дров’яну бухту планується інвестувати близько 150-180 млн євро.