У Туркменістані заборонили чорні автомобілі

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 17:36

Поліція Туркменістану почала відловлювати на дорогах автомобілі всіх кольорів, окрім білого, передає lenta.ru з посиланням на Хроніки Туркменістану.
Дорожня поліція вимагає відігнати на штрафмайданчик автомобілі синього, червоного, зеленого та інших кольорів, не даючи при цьому ніяких пояснень.
Радіо Вільна Європа (Radio Free Europe) зазначає, що президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов вважає, що білі машини приносять удачу.
У країні 2 січня ввели заборону на експлуатацію автомобілів темних кольорів. Відзначається, що в силу відсутності яких-небудь письмових постанов і наказів про заборону співробітники ДПС трактують розпорядження по-різному, довільно вирішуючи які відтінки дозволені, а які ні.
Деяких водіїв можуть відпустити, але більшості все ж наказують перефарбувати, або припинити користуватися транспортними засобами. В кінці 2017 року машини темних кольорів вилучали у їх власників на вимогу поліції і повертали лише під розписку, що власники транспортних засобів перефарбують їх.
Нові вимоги призвели до того, що послуги по перефарбовуванню автомобілів в автосервісах виросли в ціні в два рази — з 500 доларів до тисячі.