Поліграфкомбінат «Україна» тепер буде вдвічі швидше друкувати біометричні паспорти

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 17:36

Поліграфічний комбінат «Україна» збільшив виробництво закордонних біометричних паспортів з 10 тис. до 21 тис. на добу за рахунок запуску нового обладнання для нанесення персональних даних.
Про це з посиланням на Мінекономрозвитку повідомляє ЦТС.
За словами глави відомства Степана Кубіва, це стало можливо завдяки звільнення підприємства від відрахування частини прибутку до держбюджету.
«У серпні 2017 року Мінекономрозвитку ініціювало урядове рішення про скорочення відрахувань до державного бюджету частини чистого прибутку підприємства. Завдяки цьому комбінат зміг направити додаткові 35% чистого прибутку на нове обладнання… Після запуску нової машини вони зможуть виготовляти вдові більше документів», — розповів він.
Обладнання, которок закупив поліграфкомбінат — це система BookMaster One №351 від компанії ИАИ industrial systems B. V. Продуктивність нового обладнання — 500 паспортів на годину, тобто близько 11 тис. на добу. Його вартість, як повідомляє МЕРТ, склав 1,7 млн євро.
У міністерстві уточнили, що станом на 16 січня у черзі на персоналізацію числяться 775 тис. наборів даних.
«Нове обладнання дозволить стабілізувати ситуацію з персоналізацією термінових документів протягом кількох місяців, а протягом наступних двох-трьох чергу буде ліквідовано», — повідомили в Мінекономрозвитку.
Нагадаємо, за перший місяць дії безвізового режиму між ЄС та Україною біометричні паспорти оформили майже 5 млн українців.
А 27 грудня на кордоні з РФ в тестовому режимі почали працювати мобільні комплекси біометричного контролю.