АМКУ погодив першочергове право LB Shipping на буксирне обслуговування замовників групи ТІС

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2018, 19:09

Антимонопольний комітет України погодив право буксирного оператора LB Shipping, дочірньої компанії P&O Maritime, на першочергове буксирне обслуговування замовників послуг групи компаній ТІС в порту Південний при інших рівних умовах.
АМКУ погодив відповідний акціонерний договір між P&O Maritime і компаніями-міноритарними акціонерами буксирного оператора, що належать співвласникам групи ТІС Андрію Ставницеру і Єгору Гребеннікова, пише ЦТС з посиланням на Інтерфакс-Україна.
Згідно з умовами договору, міноритарії зобов’язуються забезпечити, щоб ТОВ «АТІС», яка є агентом з обслуговування суден у портах, в першу чергу зверталася до LB Shipping з усіма замовленнями на послуги буксирування від імені всіх замовників терміналів групи ТИС.
Крім того, «АТІС» зобов’язується інформувати LB Shipping про більш привабливих пропозиціях з боку інших постачальників портового буксирування і має право скористатися цими послугами тільки на таких, більш привабливих, ніж у LB Shipping, умовах.
Також АМКУ погодив на три роки домовленість акціонерів LB Shipping без письмової згоди не вести, не займатися, не наймати, не проявляти зацікавленість або іншим чином допомагати в будь-якому обмеженому бізнесі, зокрема, як агент або власник.
Нагадаємо, на початку січня один з найбільших світових портових операторів , яка буде надавати буксирні послуги в порту Південний. P&O Maritime, в свою чергу, придбала контроль над українською буксирної компанією LB Shipping.
Раніше Антимонопольний комітет України дозволив P&O Maritime B. V. опосередковано придбати ТОВ «ЛБШ», компанію, створену в травні 2017 року, яка вже наприкінці року почала вигравати тендери порту на буксирування.
Як відомо, у вівторок .