Негода не вплинула на рух поїздів

Залізничні новини Переглядів: 17.01.2018, 09:07

17.01.2018 Негода не вплинула на рух поїздів

Опади, які 16 січня 2018 року спостерігалися на території України у вигляді снігу, не вплинули на рух поїздів. Укрзалізниця повністю контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів. Затримок поїздів через негоду у минуло добу не було.

Вчора вдень та цієї ночі залізничники прибирали від снігу вокзали, станції та колії. Так, на заходах зі снігоборотьби найбільше залізничників – 1048 та одна снігоочисна колійна машина були задіяні на Одеській залізниці. Загалом цієї ночі залізничну інфраструктуру очищали від снігу понад 2 тис. залізничників. По всій території України від льоду та снігу було очищено 288 залізничних переїздів, 17 пасажирських платформ. Також очищали від снігу залізничні колії та стрілочні переводи.

Опади у вигляді снігу минулої доби спостерігалися майже по всій території України. Найближчими днями синоптики прогнозують суттєве ускладнення погодних умов та сильні снігопади та хуртовини. Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати труднощі, що можуть виникнути при трансфері до залізничних вокзалів та станцій. Також закликаємо пасажирів бути обережними та слухати оголошення на вокзалах.

У разі виникнення зауважень та пропозицій щодо обслуговування пасажирів просимо інформувати на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.