У Китаї тестується автоматизована лінія монорейкова

Залізничні новини Переглядів: 17.01.2018, 10:57

У січні 2018 р. почалася дослідна експлуатація автоматизованої пасажирської монорельсової лінії в Иньчуане — столиці Нінся-Хуейського автономного району, розташованого на захід від Пекіна. Поїзди, які рухаються зі швидкістю до 80 км/год по естакаді на висоті приблизно 4 м над землею, працюють в автоматичному режимі без машиністів на борту.

Система управління забезпечує безпечні відстані між попутними поїздами, автоматично виявляє збої, контролює пасажиропотік і включає функцію автоматичного розпізнавання облич пасажирів.

Після завершення тестування у другому кварталі 2018 р. передбачено розпочати підконтрольну комерційну експлуатацію. Порівняно з традиційними міськими залізними дорогами, метрополітенами монорейкові системи дешевше і відрізняються більш низьким рівнем шуму.

Впроваджувана в Иньчуане монорейкова система розроблена компанією BYD (у Китаї вона лідирує в області транспортних засобів, які використовують для тяги нові джерела енергії) та телекомунікаційним гігантом Huawei (фото: Xinhua).