На Борщагівській швидкісної лінії в Києві скоро не залишиться жодного старого трамвая

Залізничні новини Переглядів: 17.01.2018, 14:54

У КП «Київпастранс» повідомили, що найближчим часом на Борщагівської лінії швидкісного трамвая не залишиться старого рухомого складу.
«Якщо зараз взяти 28 трамваїв, які ми отримали в 2017 році, і 11 трамваїв, які ми отримали в 2016-му, — це 39 трамваїв. <…> Ще буквально 10-15 вагонів — і на Борщагівської лінії швидкісного трамвая буде курсувати тільки новий рухомий склад», — розповів в інтерв’ю ЦТС директор підприємства Дмитро Левченко.
За його словами, щодня на лінію випускають 52 трамвая, проте з урахуванням робіт з реконструкції та будівництва трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод» та відкриття станції «Вул. Генарала Потапова», необхідно буде ще додати 10 випусків.
У 2017 році польська Pesa поставила в Київ 25 трамваїв, а всього за контрактом повинна виробити 40. Зараз на лінії працює 26 польських трамваїв, ще 9 знаходяться на стадії документального оформлення.
Київська влада вже опрацьовують з польською стороною можливість відкриття в столиці сервісного центру для гарантійного і післягарантійного обслуговування нових трамваїв — в тому числі Pesa.
«У такому центрі з часом почнуть збирати трамваї «з нуля», на яких буде написано «Зроблено в Києві», — висловив упевненість глава «Київпастрансу».
Читайте також На вул. Жилянська і Саксаганського в Києві буде ходити швидкісний трамвай — проект «Київпастрансу»

Тов Центр Трубоізоляція