Через крадіїв металобрухту в Дніпропетровській області зійшов з рейок вагон грузовый

Залізничні новини Переглядів: 17.01.2018, 15:54

У Дніпропетровській області у вівторок о 23:45 на перегоні П’ятихатки-Эрастовка зійшов з рейок вагон вантажного поїзда. Як повідомляють залізничники, причиною інциденту став пакет з металобрухтом, викинутий розкрадачами з попереднього поїзда поблизу станції Эрастовка, повідомляє ЦТС.
Внаслідок пригоди на строк до 4 годин було затримано 9 пасажирських поїздів.
Залізничники повідомляють, що випадки розкрадання і здачі на металобрухт майна УЗ останнім часом почастішали. Якщо в 2016 році по всій території України таких випадків було зафіксовано 4111, то в 2017-му їх кількість збільшилася до 5814. У минулому році розкрадачі майна завдали «Укрзалізниці» шкоди на 54,4 млн грн. Роком раніше — на 37 млн грн. Протягом 2017 року воєнізована охорона ПАТ затримала 1156 зловмисників, а 2016-му — 850.
«Вкрай критичною залишається ситуація на території Дніпропетровської та Запорізької областей в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця», пов’язана з великою кількістю випадків викрадення сторонніми особами пристроїв залізничної автоматики. Найбільше крадіжок і пошкоджень приладів автоматики з релейних шаф і колійних ящиків (реле, трансформатори тощо), дросель-трансформаторів, проводів повітряних ліній зв’язку, кабелів», — йдеться в повідомленні УЗ.
У «Укразилныце» скаржаться, що заходи, що вживаються залізничниками, не можуть забезпечити збереження майна, а багаторазові звернення в поліцію та Службу безпеки бажаних результатів не дають.
«За добу на одному об’єкті фіксується за кілька втручань, що, очевидно, є наслідком бездіяльності правоохоронних органів», — нарікають в УЗ.
Нагадаємо, зовсім нещодавно, 10 січня, в Закарпатській області сталося залізничне НП — .
А в попередньому місяці .