За перший рік курсування поїздів з вагонами-трасформерами перевезено майже 400 тис. пасажирів

Залізничні новини Переглядів: 17.01.2018, 19:53

17.01.2018 За перший рік курсування поїздів з вагонами-трасформерами перевезено майже 400 тис. пасажирів

Рік тому, 17 січня 2017-го, між Києвом та Івано-Франківськом розпочав курсувати перший поїзд, сформований з вагонів-трансформерів. Згодом такі поїзди були запущені й на маршруті Київ – Запоріжжя. Загалом за рік цими поїздами було перевезено 388,8 тис. пасажирів.

 «Майже чотириста тисяч мандрівників за рік вибрали саме вагони-трансформери – показник того, що послуга користується стабільним попитом та є цікавою для пасажирів. Запровадження нового формату перевезень є корисним і для Укрзалізниці – поїзд не стоїть цілий день у депо, а робить кілька рейсів на добу. Це значна економія та крок до осучаснення пасажирських перевезень», – прокоментував в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Наразі подорожувати у вагонах-трансформерах можна за такими напрямками: Київ – Івано-Франківськ (поїзди № 7/8 та 749/750) та Київ – Запоріжжя (поїзд № 37/737). Особливістю та перевагою цих вагонів є можливість їх використання і на нічних маршрутах (як класичних купейних вагонів), і на денних маршрутах (як поїзди «Інтерсіті» з комфортабельними кріслами).

Нагадаємо, що в перший рейс поїзд № 149 Київ – Івано-Франківськ, сформований із нових пасажирських вагонів-трансформерів вітчизняного виробництва вирушив 17 січня 2017 року. Другий поїзд такого типу розпочав курсування тим же маршрутом 24 лютого 2017 року. У листопаді 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» запустила черговий поїзд, сформований повністю з нових вагонів-трансформерів українського виробника. Він курсує з Києва як «Нічний експрес», а з Запоріжжя – як «Інтерсіті+».

Наразі Укрзалізниця комплексно оновлює систему пасажирських перевезень у кількох напрямках: придбання нового рухомого складу, осучаснення форм обслуговування пасажирів, запровадження нових послуг. «Укрзалізниця вимагає від виробника вагонів, щоб пасажирські вагони були зручними, екологічними для пасажирів та відповідали сучасним вимогам до відповідного рухомого складу. У минулому році нам вдалося придбати рекордну за останні роки кількість пасажирських вагонів – 50. У цьому році не менш амбітні плани: до 60 нових одиниць», — розповів Євген Кравцов.

 

Тов Центр Трубоізоляція