В Ісландії пасажир, одягнений у 8 пар штанів і 10 футболок, не зміг потрапити в літак

Залізничні новини Переглядів: 17.01.2018, 19:54

Британець Райан Карней Вільямс не зміг потрапити на борт літака British Airways в аеропорту Рейк’явіка з-за занадто великої кількості одягу, яку він надів на себе, повідомляє avianews.com з посиланням на iceland monitor.
Пасажир надів вісім пар штанів і десять футболок, щоб не платити авіакомпанії за перевезення речей як наднормативного багажу.
Однак таку винахідливість не оцінили співробітники на стійці реєстрації. Вони відмовили британцеві в отриманні посадкового талона на заброньований їм рейс, після чого викликали поліцію, пославшись на брутальне поводження пасажира.
Після відвідин відділку поліції для дачі показань Вільямс повернувся в аеропорт і спробував на наступний день вилетіти рейсом easyJet, однак і ця спроба виявилася безуспішною — авіакомпанія відмовила пасажиру в перевезенні на підставі його поведінки днем раніше.
В результаті і British Airways, і easyJet повернули мандрівникові гроші за такі поїздки, а полетіти він зміг тільки літаком третьої авіакомпанії — Norwegian.
В останні роки все більше авіакомпаній почали вводити тарифи без багажу. В результаті деякі виробники стали випускати спеціальні колекції одягу з великою кількістю кишень для мандрівників, щоб пасажири не платили додаткові збори за перевезення речей у багажному відсіку літаків.

Тов Центр Трубоізоляція