Інфраструктурний день. 17 січня

Залізничні новини Переглядів: 17.01.2018, 19:54

Ключові новини про транспорт та інфраструктуру в Україні і світі за день.

Порт
Кабінет міністрів на засіданні 17 січня прийняв рішення про створення Морської адміністрації України, яка заробить 1 серпня 2018 року. Це буде центральний орган влади, відповідальний за розвиток в країні торговельного мореплавства. Подробиці, чим займеться нове відомство.
Кабмін затвердив фінансовий план ДП «Морський торговельний порт «Южний» з прогнозним показником чистого прибутку в розмірі 468 млн гривень, а чистого доходу — на рівні 1,9 млрд гривень.
Кабмін затвердив фінансовий план ДП «Одеський морський торговельний порт» з прогнозним показником чистого прибутку і чистого доходу в розмірі 119,3 і 323,6 млн гривень відповідно.

«Укрзалізниця»
У структурі регіональної філії «Укрзалізниці» «Одеська залізниця» планують створити дирекцію, яка буде займатися розвитком припортових залізничних станцій.
Українська залізнична швидкісна компанія (УЖСК, філія «Укрзалізниці») 5 січня уклала угоду з Крюківським вагонзаводом про ремонт вагонів на 42,17 млн гривень.
«Укрзалізниця» у перші два тижні нового року показує зростання вантажопотоку, збільшилися обсяги перевезення в експортному, імпортному і транзитному повідомленнях. Перевезення у внутрішньому сполученні скоротилися.

Авіація
Аеропорти України в 2017 році обслужили 16,499 млн пасажирів. Таким чином показники роботи повітряних гаваней покращилися на 27,6% порівняно з 2016 роком.
У лондонському аеропорту Хітроу може з’явитися злітна смуга під нахилом. Компанія-оператор може прийняти таке рішення, щоб знизити вартість проекту на 3,4 млрд доларів.

Локомотив
General Electric уклала договору з казахськими залізничниками майже на мільярд доларів. GE Transportation зробить для КТЖ до 300 зчіпних локомотивів, а також буде проводити техобслуговування техніки.

Київ
У КП «Київпастранс» повідомили, що найближчим часом на Борщагівської лінії швидкісного трамвая не залишиться старого рухомого складу. Всього в 2017 році Київ отримав 25 трамваїв Pesa.

Курйоз
В Ісландії пасажир, одягнений у 8 пар штанів і 10 футболок, не зміг потрапити в літак. Британець не хотів платити за перевезення речей як наднормативного багажу, проте в двох авіакомпаніях не оцінили такий підхід.

Тов Центр Трубоізоляція