PESA запропонувала поставити приміські поїзди для Варшави за найнижчу ціну

Залізничні новини Переглядів: 18.01.2018, 09:38

Польська компанія PESA названа учасником торгів, який запропонував найнижчу ціну за контрактом на поставку електропоїздів оператору приміських перевезень SKM Warszawa, оголосив про проведення тендеру в жовтні 2017 р.

Контракт передбачає будівництво та обслуговування (від рівня P1 до P4) протягом 15 років восьми п’ятивагонного і п’яти чотирьохвагонних електропоїздів, є також опція, що передбачає в подальшому постачання семи п’ятивагонного потягів та одного четырехвагонного, а також тренажера для водіння з подальшим навчанням.

Електропоїзди повинні бути розраховані на швидкість 160 км/год, Місткість чотирьохвагонних складе 670 чол., п’ятивагонного — до 825 чол.

PESA представила заявку на поставку 13 поїздів та їх обслуговування на загальну суму 382 млн злотих (91,8 млн євро), у той час як ціна пропозиції компанії Newag вище — 398 млн злотих. Оцінка в процентному співвідношенні вагомості тендерних пропозицій виглядає наступним чином: 78 % забезпечується найбільш низькою ціною, 15 % — гарантійним терміном (обидва учасники запропонували термін 96 міс), 2 % — мінімальним терміном поставки перших трьох потягів і 5 % — відношенням корисної довжини салону до масі поїзда.

Поки невідомі всі деталі поданих пропозицій, вони будуть проаналізовані тендерним комітетом, після чого оголосять переможця.

Кілька днів тому відбувся тендер на поставку 20 локомотивів для залізниць Польщі, переможцем якого стала компанія Newag (фото: SKM).