УЗ оприлюднила річний пасажиропотік у вагонах-трансформерах

Залізничні новини Переглядів: 18.01.2018, 11:17

«Укрзалізниця» перевезла за рік у вагонах-трансформерах 388,8 тис. пасажирів. Перший рейс з таким рухомим складом відбувся 17 січня 2017 року на маршруті Київ — Івано-Франківськ. Згодом такі поїзди були запущені і за маршрутом Київ-Запоріжжя. Про це повідомили в УЗ.
Як зазначив в. о. голови правління УЗ Євген Кравцов, завдяки вагонах-трансформерам «поїзд не варто цілий день в депо, а робить кілька рейсів на добу», чим досягається істотна економія.
На нічних маршрутах вагони стають класичними купейними, а на денних перевезення здійснюється з категорією обслуговування «Інтерсіті» (швидкісна перевезення з місцями для сидіння).
Читайте також «Укрзалізниця» в 2018 році має намір закупити 30 вагонів-трансформерів
Зараз їздити у вагонах-трансформерах можна в таких поїздах: №7/8 і 749/750 Київ — Івано-Франківськ, №37/737 Київ-Запоріжжя.
В «Укрзалізниці» також зазначили, що продовжують оновлювати систему пасажирських перевезень за кількома напрямками: придбання нового рухомого складу, осучаснення форм обслуговування пасажирів, впровадження нових послуг.
«Минулого року нам вдалося придбати рекордну за останні роки кількість пасажирських вагонів — 50. В цьому році не менш амбітні плани: до 60 нових одиниць», — повідомив Кравцов.

Тов Центр Трубоізоляція