Вакуумні поїзди Hyperloop об’єднають аеропорти Лондона в одну транспортну мережу

Залізничні новини Переглядів: 18.01.2018, 11:36

Virgin Hyperloop One планує поєднати головні аеропорти Лондона системою високошвидкісних вакуумних тунелів для перевезення пасажирів, передає Гудок з посиланням на The Independent. Нова транспортна мережа дозволить пасажирам подорожувати між аеропортами Хітроу, Гатвік і Станстед всього за 5-7 хвилин.
Потяги на магнітній подушці будуть рухатися по тунелях з розрідженою атмосферою з швидкістю 670 миль в годину (1078 км/год).
Раніше повідомлялося, що Virgin Hyperloop One приступить до будівництва ліній високошвидкісної транспортної системи Hyperloop в 2019 році, а перші випробування повинні початися в 2021 році.
Досі невідомо, де саме буде проходить перший маршрут. Є відомості про можливе будівництво гілок в ОАЕ, Азії, США та Європі. Найближчим часом фахівці Virgin Hyperloop One проведуть експертну оцінку відібраних маршрутів і винесуть остаточне рішення щодо доцільності їх будівництва. Коли з’явиться це рішення, поки неясно.
Нагадаємо, минулого тижня Virgin Hyperloop One представила додаток з продажу квитків на поки ще не існуючий поїзд Hyperloop. Додаток в режимі реального часу дозволить користувачам подорожувати по новій транспортній системі.

Тов Центр Трубоізоляція