На сході Китаю почалося будівництво високошвидкісної ж/д за 4 млрд доларів

Залізничні новини Переглядів: 18.01.2018, 12:08

Будівництво нової високошвидкісної залізниці, яка зв’яже міста Яньчэн і Наньтун, почалося на сході Китаю в провінції Цзянсу. Про це повідомляє РЖД-Партнер з посиланням на ТАСС.
За даними агентства Сіньхуа, ця гілка стане частиною залізничної мережі Північ-Південь на східному узбережжі країни.
Вартість даної магістралі довжиною 157 кілометрів складе 26 млрд юанів (близько 4 млрд доларів). Після закінчення будівництва, яке займе близько 4 років, час у дорозі між містами Яньчэн і Наньтун скоротиться з 2 годин до 40 хвилин.
«Залізнична гілка Яньчэн-Наньтун буде сприяти інтеграційному розвитку прибережних районів провінції Цзянсу і всього регіону дельти річки Янцзи», — наводить Сіньхуа слова віце-губернатора провінції Лань Шаоминя.
Китай володіє найдовшою у світі мережею високошвидкісних залізничних магістралей (ВСМ). При цьому 1/3 від всіх ВСМ в країні спроектована для руху по них поїздів зі швидкістю до 350 км/ч. До кінця 2017 року в КНР було прокладено та введено в експлуатацію близько 25 тис. кілометрів ВСМ, що становить близько 66,3% від їх загальної протяжності у всьому світі. До 2025 року, згідно з прогнозом Китайської корпорації залізниць, даний показник повинен бути доведений до 38 тис. кілометрів.

Тов Центр Трубоізоляція