ЄБРР виділить «Нібулону» до 50 млн доларів на розвиток зернової логістичної інфраструктури

Залізничні новини Переглядів: 18.01.2018, 12:25

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть ТОВ СП «Нібулон» кредит на суму до 50 млн доларів для фінансування розширення і модернізації зерновий логістичної інфраструктури компанії в 2018-2019 роках Про це повідомив Інтерфакс-Україна старший радник ЄБРР Антон Усов. Відповідний проект рада директорів банку схвалила на засіданні в середу, 17 січня.
Згідно з матеріалами банку, проект включає будівництво річкових терміналів, перевантажувального крана, річкового флоту і розширення терміналу в Миколаєві.
Проект буде підтримувати стратегію «Нібулона», спрямовану переважно на розширення і оптимізацію логістичних об’єктів для нарощування обсягів торгівлі зерном, зниження частки автомобільних і залізничних перевезень, що підвищить рентабельність і зменшить негативний вплив на навколишнє середовище.
Загальна вартість проекту оцінюється в 140 млн доларів. Фонд технічного співробітництва ЄБРР та Японії надав кошти технічної допомоги для часткового покриття витрат на зовнішнє юридичний супровід проекту.
ТОВ СП «Нібулон» створене в 1991 році. Є одним з найбільших операторів на зерновому ринку країни. Має елеваторними потужностями загальною місткістю близько 2 млн тонн, власним перевантажувальним терміналом в Миколаєві потужністю 5 млн тонн, а також обробляє 82 тис. га. Компанія експортує переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь в більш ніж 20 країн світу. Щорічний обсяг експорту досягає 4,5 млн тонн.
«Нібулон» у 2016 році отримав неконсолидированную прибуток у розмірі 132,6 млн гривень збитку після 2 млрд 6,2 млн гривень роком раніше при зростанні виручки на 30% до 15 млрд 323,6 млн гривень. Його чистий прибуток за перше півріччя 2017 року склала 423,8 млн гривень при виручці 8 млрд 831,2 млн гривень.

Тов Центр Трубоізоляція