В ЄС негода викликала перебої в роботі транспорту

Залізничні новини Переглядів: 18.01.2018, 15:01

Сильний вітер став причиною перебоїв у роботі транспорту в Європі. Так, міжнародний аеропорт Схіпхол в Амстердамі скасував всі рейси з-за поганих погодних умов. Адміністрація аеропорту розраховує незабаром поступово почати вводити рейси в розклад, пише ЦТС з посиланням на Інтерфакс-Україна.
Нідерландська метеорологічна служба раніше поширила попередження про найвищому рівні небезпеки з-за погодних умов. Водіїв застерігають від подорожей на автомобілі без крайньої необхідності, в соцмережах поширюються фотографії вантажівок, які перекинулися на трасах за штормового вітру. Спостерігаються перебої в русі поїздів, у Гаазі закритий залізничний вокал із-за можливості обвалення покриває його скляного даху.
В Бельгії, де введено штормове попередження, з-за вітру також зафіксовані проблеми в русі поїздів, на деяких автомобільних дорогах рух ускладнено через повалених дерев. Призупинив роботу порт Гента.
У ряді міст Німеччини через негоду скасували заняття у школах. Влада закликає жителів країни не виходити з приміщень без необхідності. Сильний снігопад призвів до великої кількості ДТП.
У Великобританії влада закликають власників автомобілів пересуватися з «особливою обережністю». У Північній Ірландії та Шотландії вітер супроводжується рясними снігопадами.
Нагадаємо, ввечері у вівторок у Чехії відбулася .
А на початку січня в Швейцарії .

Тов Центр Трубоізоляція