Став відомий найвідвідуваніший пасажирський порт Європи

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2018, 09:12

Пасажиропотік морського порту Гельсінкі в 2017 році склав 12,3 млн чоловік, і це, згідно з повідомленням на офіційному сайті фінської столиці, найвищий показник в Європі.
Про це з посиланням на fontanka.fi повідомляє ЦТС.
Загальна кількість пасажирів порту в 2017 році зросло на 2,4% в порівнянні з 2016-му, з них 96% — це поромні туристи і 4% — круїзні. Історичний рекорд був побитий за кількістю мандрівників, що відвідали порт на круїзних лайнерах — 478 тис., що на 17% більше, ніж у попередньому році.
Найбільш швидкими темпами зростає число туристів на лінії Гельсінки-Таллін. Частка мандрівників на цьому маршруті становить три чверті від усього пасажиропотоку гавані фінської столиці. Стабільними залишаються показники на лініях, що зв’язують Гельсінкі з Петербургом, Стокгольмом і Травемюнде.
«В останні роки судноплавні компанії виставили на лінію Гельсінки-Таллін великі і більш швидкі пороми і збільшували потужності у високий сезон. Порт Гельсінкі відреагував на підвищення попиту, значно збільшивши пропускну здатність шляхом введення в експлуатацію в лютому 2017 року другого терміналу в Західному порту (Länsiterminaali 2)», — розповіла голова пасажирського порту Гельсінкі Карі Норовиита.
Нагадаємо, естонська Sea Wolf Express планує запустити між Таллінном та Гельсінкі . Також приблизно через 5 років між містами .

Тов Центр Трубоізоляція