Stadler уклала свій найбільший у Польщі контракт на поставку електропоїздів

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2018, 10:53

Польський оператор регіональних пасажирських перевезень Koleje Mazowieckie і компанія Stadler 17 січня 2018 р. підписали у Варшаві контракт на поставку 71 електропоїзди FLIRT, обладнаного європейською системою управління рухом поїздів ETCS рівня 2. Контракт вартістю 526 млн євро (2,2 млрд злотих) став найбільшим в історії Польщі замовленням на регіональні поїзди. Нові поїзди FLIRT зможуть розвивати швидкість 160 км/год. Сучасна конструкція і дизайн дверей, системи кондиціонування, візуального та аудиоинформирования пасажирів, доступ в Інтернет через Wi-Fi забезпечать комфортну поїздку. Передбачено достатньо вільного простору для дитячих колясок і велосипедів, облаштований туалет для пасажирів з обмеженою мобільністю. Кожен вагон також обладнаний дефібрилятором та системою внутрішнього зв’язку з провідником у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Цей контракт був укладений на наступний день після підписання компанією Stadler контракту на суму 314 млн злотих на поставку в Краків 34 вагонів трамвая в партнерстві з польським консорціумом Solaris Bus & Coach.

Stadler отримала свій перший замовлення від польської сторони на поставку 14 поїздів FLIRT у 2006 р. Ці поїзди експлуатуються на регіональних лініях у Мазовецькому воєводстві, а також використовуються і в Сілезії.

Польське дочірнє підприємство Stadler було утворено в 2007 р. і має завод в місті Седльце, де працюють 700 чол. Більша частина його продукції йде на експорт, не рахуючи замовлень для польських операторів PKP Intercity, Koleje Mazowieckie, Koleje Śląskie і Łódzka Kolej Aglomeracyjna (комп’ютерна графіка: Stadler).