Сьогодні вночі понад 3 тис. залізничників боролися з негодою

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2018, 11:54

19.01.2018 Сьогодні вночі понад 3 тис. залізничників боролися з негодою

Упродовж ночі з 18 на 19 січня 2018 року залізничники вживали заходів для мінімізації впливу погодних умов на роботу залізниці та прибирали від снігу вокзали, станції, колії. До цих заходів були залучені понад 3 тисячі залізничників та 12 снігоочисних колійних машин. По всій території України від льоду та снігу було очищено 3240 стрілочних переводів, 36 пасажирських платформ, 453 залізничні переїзди. Упродовж ночі з залізничних об’єктів було вивезено 5580 м куб. снігу.

Найбільше роботи зі снігоборотьби дісталося залізничникам Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Полтавської та Сумської областей. Загалом через негоду було затримано 4 пасажирські поїзди. У середньому час затримки склав 30 хвилин.

Наразі Укрзалізниця контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів. Створені штаби для оперативного реагування з усунення наслідків негоди. За необхідності будуть залучені снігоочисні та снігоприбиральні машини. Крім того, для ліквідації наслідків снігопадів та ожеледі напоготові й спеціалізована техніка: грейдери, бульдозери на гусеничному ходу, фронтальні навантажувачі.

Найближчими днями синоптики прогнозують суттєве ускладнення погодних умов, сильні снігопади та хуртовини. Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати труднощі, що можуть виникнути при трансфері до залізничних вокзалів та станцій. Також закликаємо пасажирів бути обережними та слухати оголошення на вокзалах. У разі виникнення зауважень та пропозицій щодо обслуговування пасажирів просимо інформувати на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.

Тов Центр Трубоізоляція