Вперше у світі літаючий безпілотник врятував потопаючих (відео)

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2018, 12:01

В Австралії вперше у світі офіційно зафіксований факт порятунку безпілотним літальним апаратом потопаючих. Біля узбережжя штату Новий Південний Уельс двоє серфінгістів потрапили в біду — їх почало відносити від берега, і дрон доставив їм рятувальний пліт.
Як відомо, дрони, розроблені для порятунку людей, існують вже декілька років. Але це перший офіційно зафіксований випадок успішного застосування БПЛА при рятуванні на воді, пише Platfor.ma. Даний факт був засвідчений австралійської береговою охороною.

Уточнюється, що два серфера 16 і 17 років не змогли впоратися з триметровими хвилями — їх почало відносити в океан. Їх знайомий, який залишився на березі, звернувся до рятувальників, після чого на допомогу до серферам вилетів дрон Little Ripper і скинув їм капсулу з самонадувающимся рятувальним плотом.
За словами оператора, який управляв безпілотником, від запуску апарата до моменту скидання капсули минуло трохи більше хвилини, що значно швидше, ніж з традиційними засобами порятунку — зазвичай рятувальники витрачають на це не менше шести хвилин.
Раніше ЦТС писав, що американська корпорація Boeing представила безпілотного повітряного транспортного засобу з вертикальним злетом і посадкою. Силовий агрегат апарату живиться від електричної батареї і може перевозити вантаж вагою до 500 фунтів (близько 228 кілограмів).
А портові власті вважають можливим використовувати безпілотні літальні апарати для проведення суднових інспекцій. Інновацію спробують здійснити вже в поточному році.

Тов Центр Трубоізоляція