Knorr-Bremse продає ремонтне підприємство у Швеції компанії Stadler

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2018, 12:01

Knorr-Bremse Nordic Rail Services, дочірня компанія концерну Knorr-Bremse в Скандинавії, підписала з Stadler Service Sweden (належить швейцарській компанії Stadler) угоду про продаж сервісного підприємства Swedtrac, яке знаходиться в містечку Тильберга (передмістя Вестерос, розташованого на захід від Стокгольма) і надає послуги з ремонту та модернізації рухомого складу. Таким чином, Knorr-Bremse змінює стратегію на скандинавському ринку, концентруючись на своїй основній діяльності — постачання підсистем і компонентів для залізничного рухомого складу та супутніх послугах.

Компанія Stadler, купуючи Swedtrac, розширює присутність на скандинавському ринку і свої можливості у сфері повної модернізації поїздів. Knorr-Bremse продовжить поставляти підприємству необхідні комплектуючі.

Завод Swedtrac, на якому працюють 106 чол., був куплений компанією Knorr-Bremse Nordic Rail Services в 2013 р. Після його продажу Knorr-Bremse збереже у Швеції два підприємства — в Лунді (утворено у 2002 р. на базі компанії NAF, тут знаходиться головний офіс Knorr-Bremse Nordic Rail Services) і Кальмарі (Kalmar Tagkompetens) (фото: Knorr-Bremse).