Глава АМПУ пояснив, чому тендер на днопоглиблення в Чорноморську проводить адміністрація порту Південний

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2018, 13:19

Южненський філія АМПУ в 2017 році успішно провів тендери на дноуглубоение в акваторії порту Південний, всі сторони залишилися задоволені, бо адміністрації морпорту і доручено провести аналогічний тендер на днопоглиблення в порту Чорноморськ.
Про це в інтерв’ю ЦТС розповів керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.
«Ми намагаємося визначити центри компетенції з точки зору тендерних комітетів. На сьогоднішній день ефективність Южненського філії при організації попередніх закупівель доведена — тендери відбулися, економія підтверджена, підрядники працюють, претензій від учасників і держорганів немає. Тому ми прийняли рішення провести тендер по днопоглибленню в Чорноморському порту на базі Южненського філії для гарантованої ефективності, інших причин немає», — пояснив Р. Вецкаганс.
Нагадаємо, що Южненський філія Адміністрації морських портів України (АМПУ) 14 листопада оголосив у системі ProZorro тендер на проведення днопоглиблювальних робіт у порту Чорноморськ.
У рамках реконструкції морського підхідного каналу порту і операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману Чорноморського філіалу АМПУ передбачається досягти глибини 16 метрів в морському каналі порту, а в операційній акваторії — 15 метрів.
Тендер включає два лоти — реконструкція морського підхідного каналу та реконструкція операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману.
Під час днопоглиблювальних робіт планується підняти в цілому 1,99 млн кубометрів ґрунту — 504 тис. кубометрів за першим лотом і 1,486 млн кубометрів з другого.
Очікувана вартість усіх робіт становить 444,8 млн гривень без ПДВ: 91,769 млн гривень за першим лотом і 353,032 млн гривень за другим.
Заявки на участь у тендері приймаються до 23 січня 2018 року включно.