Перші електропоїзди ЭП3Д з’являться на Російських залізницях у лютому 2018 року

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2018, 13:19

Деміховський машинобудівний завод (ДМЗ, входить до складу «Трансмашхолдингу») уклав договір на поставку 22 чотирьохвагонних електропоїздів змінного струму ЭП3Д на адресу ВАТ «РЖД». Перші поїзди вирушать на Північно-Кавказьку (депо Ростов) і Приволзьку (депо Волгоград) залізниці в лютому 2018 р.

Сертифікат відповідності Митного союзу на електропоїзд ЭП3Д був отриманий Демиховским заводом у грудні 2016 р. Документ дозволяє без обмежень експлуатувати нові потяги на території держав Євразійського економічного союзу — Росії, Білорусії, Казахстану, Киргизії, Вірменії.

Першою країною, де почали працювати поїзда цієї серії стала Республіка Казахстан. З 2016 р. чотири шестивагонних складу, приписаних до депо Караганда, експлуатуються на маршрутах Астана — Караганда, Астана — Кокшетау.

ЭП3Д по механічних вузлів і елементів значною мірою уніфікований з електропоїздом постійного струму ЭП2Д, серійне виробництво якого було розпочато в 2016 р.

Електропоїзд відрізняється сучасним екстер’єром вагонів (гладкий кузов, нова лобова частина). Він обладнаний системами пасивної безпеки (креш-система), забезпечення мікроклімату з функцією знезараження повітря, інформаційного забезпечення, а також екологічно чистими туалетними комплексами. Комплект енергозберігаючого електрообладнання дозволяє економно витрачати електроенергію (фото: ДМЗ).

Тов Центр Трубоізоляція