Аеропорт Вінниця майже вдвічі збільшив пасажиропотік у 2017 році

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2018, 15:39

Аеропорт Вінниця у 2017 році обслужив 52 тис. пасажирів, що в 1,8 рази більше показників 2016 року. При цьому аеропорт прийняв і відправив понад 800 регулярних і чартерних рейсів, передає ЦТС.
2017-й рік став знаковим для аеропорту Вінниця. У жовтні підприємство удостоєно нагороди , якої Асоціація «Аеропорти України» щорічно відзначає найдинамічніші аеропорти країни. «Для визначення переможця цього конкурсу ми брали інтегровані показники приросту обслуговування пасажирів і приросту за кількістю авіарейсів. За дев’ять місяців цього року аеропорт Вінниця збільшив кількість пасажирів у 2,5 рази, рейсів — на 54% порівняно з аналогічним періодом минулого року», — заявив тоді керівник асоціації Петро Липовенко.
Разом з тим, аеропорт Вінниця зіткнувся в 2017 році з низкою викликів. На початку року авіакомпанія МАУ скасувала рейс до Варшави. Згодом польоти за цим напрямом поновилися в літній період. Зараз цей рейс став сезонним. Також МАУ виконує з Вінниці регулярний рейс до Тель-Авів. Також в кінці березня запланований запуск внутрішнього рейсу . Крім регулярних напрямків, аеропорт обслуговує чартерні рейси в Єгипет і Туреччину, а також приймає хасидських паломників з Ізраїлю.
Зазначимо, що аеропорт поліпшив свої показники порівняно з 2015 роком більш ніж втричі. Головним чинником зростання пасажиропотоку стали регулярні рейси Варшава-Вінниця — Варшава і Тель-Авів — Вінниця — Тель-Авів, що виконуються авіакомпанією МАУ.
Читайте також Майбутнє буде краще: Чотири думки про розвиток регіональних аеропортів

Тов Центр Трубоізоляція