Alstom отримала перше замовлення на поїзди Coradia iLint з живленням від паливних елементів

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2018, 15:39

Транспортна адміністрація землі Нижня Саксонія (Німеччина) LNVG замовила компанії Alstom 14 поїздів, на яких джерелом енергії служать паливні елементи. В якості опції можуть бути поставлені ще 33 поїзда.

Передбачається, що перша партія поїздів буде використовуватися в повідомленнях Weser-Elbe між містами Cuxhaven, Бремерхафен, Бремерферде і Букстехуде.

Контракт з консорціумом, до складу якого поряд з Alstom увійшла компанія Linde — один з провідних світових постачальників технологій водневої енергетики та відповідного обладнання. LNVG заявила про своєму перевазі експлуатувати поїзда, що працюють на паливних елементах, а не на дизельному паливі, і впевнена, що Alstom в даний час є єдиною в світі компанією, яка може запропонувати відповідає її потребам пасажирський рухомий склад.

Alstom представила дослідний зразок двухвагонного поїзда з живленням від паливних елементів Coradia iLint на виставку InnoTrans у вересні 2016 р. В квітні 2017 р. були розпочаті ходові випробування поїзда. Передбачається, що на початку 2018 р. він почне перевозити пасажирів. Поїзд, розроблений в рамках здійснюваної в Німеччині національної програми в області водневих технологій і паливних елементів, оснащений розташованими на даху паливними елементами компанії Hydrogenics, паливним баком компанії Xperion, розміщеними під підлогою акумуляторними батареями компанії Akasol і системами управління компанії Selectron.

Консорціум, що складається з Alstom і Linde, буде відповідати за постачання, технічне обслуговування і постачання паливом поставлених поїздів протягом усього терміну їх служби (фото: Alstom).