У МАУ та «Рози Вітрів» пояснили причину скасування семи рейсів 18 січня

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2018, 15:49

В четвер, 18 січня у Борисполі були скасовані рейси МАУ в Херсон, Івано-Франківськ і Краків, а також рейси «Рози Вітрів» у Дніпро і Софію. У загальній складності авіакомпанії скасували 7 рейсів з Борисполя, пише ЦТС з посиланням на avianews.com.
Як повідомили авіаційного порталу в п’ятницю, причиною скасування стали погодні умови, які не дозволяли експлуатувати судна типу Embraer 145. Саме на цих регіональних літаках повинні були виконуватися всі зазначені рейси.
«Ці погодні умови не дозволяли експлуатувати повітряні судна саме типу Embraer 145», — прокомметнировали ситуацію в прес-службі МАУ.
В «Розі Вітрів» рішення пояснили більш деталізовано. «Коефіцієнт зчеплення з смугою на момент виконання становив 0,26, що не відповідає дозволами даного типу повітряного судна. Відповідно до них мінімальний коефіцієнт зчеплення із смугою для зльоту Embraer 145 повинен становити 0,3», — розповіла журналістам прес-секретар «Рози Вітрів» Наталія Качанова.
Нагадаємо, рівно місяць тому, 18 грудня . Тоді причиною також стала погода: за добу в столиці випала місячна норма снігу.
А в четвер з-за сильного вітру і снігу відчували в країнах Західної Європи.

Тов Центр Трубоізоляція