Інфраструктурний день. 19 січня

Залізничні новини Переглядів: 19.01.2018, 20:26

Ключові новини про транспорт та інфраструктуру в Україні і світі за день.
Авіація
Авіакомпанія airBaltic в 2017 році перевезла на рейсах між Ригою та українськими містами . Це на 54,4% перевищило показник 2016 року.
буде зданий в пробну експлуатацію в жовтні 2019 року. Про це повідомив підрядник проекту Beijing Construction Engineering Group. Планується, що інженерна частина робіт буде завершено в липні 2019 року, а через три місяці почнеться пробна експлуатація аеропорту.
В Австралії вперше у світі офіційно зафіксований факт . Біля узбережжя штату Новий Південний Уельс двоє серфінгістів потрапили в біду — їх почало відносити від берега, і дрон доставив їм рятувальний пліт.
2 лютого Дніпро відвідає робоча група Міністерства інфраструктури України для того, щоб вивчити можливі локації, де . Вже в 2018 році можливе оголошення тендеру на будівництво. При цьому, злітно-посадкову смугу можуть залишити стару, обмежившись її реконструкцією.
, що на 27% більше, ніж в 2016 році. Такі показники дозволили підприємству обігнати свого найближчого конкурента — аеропорт Дніпропетровськ.
, що в 1,8 рази більше показників 2016 року. При цьому аеропорт прийняв і відправив понад 800 регулярних і чартерних рейсів.
У МАУ та «Рози Вітрів» пояснили . Нею стали погодні умови, які не дозволяли експлуатувати судна типу Embraer 145. Саме на цих регіональних літаках повинні були виконуватися всі зазначені рейси.
Порти
Пасажиропотік морського порту Гельсінкі в 2017 році склав 12,3 млн чоловік, і це, згідно з повідомленням на офіційному сайті фінської столиці .
Один з найбільших в Україні виробників масложирової продукції, компанія з сінгапурськими інвестиціями з-за дій псевдодоброчинної організації, вымогавшей у компанії гроші.
Южненський філія АМПУ в 2017 році , всі сторони залишилися задоволені, бо адміністрації морпорту і доручено провести аналогічний тендер на днопоглиблення в порту Чорноморськ.
У 2018 році Адміністрація морських портів України вперше . Ця сума закладена у фінансовому плані держпідприємства і обумовлена недостатнім фінансуванням галузі через значних відрахувань до держбюджету.
Залізниця
«Укрзалізниця» 19 січня відновила , припинену на новорічний період у зв’язку з активністю перекупників.
У зв’язку з скороченням ставок земельного податку та скасуванням акцизу на дизельне паливо для локомотивів і вездеходной техніки щонайменше на 2,4 млрд грн, вважають на підприємстві.

Тов Центр Трубоізоляція