На Львівщині маршрутники анулюють пільги для пенсіонерів

Залізничні новини Переглядів: 20.01.2018, 12:50

Починаючи з 20 січня 2018 року, пенсіонери Львова та області будуть платити за проїзд в автобусах 100% від вартості квитка.
Про це заявляють у Львівській обласній організації Всеукраїнської асоціації пасажирських перевізників, інформує ЦТС з посиланням на Інтерфакс-Україна.
У повідомленні зазначено, що рішення про стягнення 100% оплати з пенсіонерів автотранспортні підприємства області взяли у зв’язку з неналежним економічним становищем підприємств та відсутністю реальних дій з боку влади для вирішення проблеми.
Крім того, в повідомленні зазначено, що безкоштовний проїзд пенсіонерів встановлено не законами України, а постановою Кабміну. В даний час в області налічується понад 500 тисяч пенсіонерів за віком.
Разом з тим, в Асоціації відзначають, що інші категорії громадян, які мають право на безкоштовний проїзд згідно з чинним законодавством, будуть і надалі користуватися маршрутками безкоштовно.
У той же час, заступник міського голови Львова Сергій Бабак заявив журналістам у п’ятницю, що направив в управління Гострансбезопасности лист з проханням вжити відповідні заходи. «Львівська міськрада вважає такі дії приватних перевізників порушенням закону», — зазначив він. Чиновник додав, що на маршрутах, які обслуговує комунальне АТП №1, ніяких змін не передбачається.
Як відомо, восени 2017 року приватні перевізники ввели 50% оплату за проїзд для пенсіонерів за віком на маршрутах у Львівській області.
Раніше в «Укрзалізниці» повідомили, що планують відкрити спеціальний інвестиційний рахунок, на якому .

Тов Центр Трубоізоляція