У Києві можуть підняти ліміт швидкості

Залізничні новини Переглядів: 20.01.2018, 18:37

У Київській міській державній адміністрації () допускають, що обмеження швидкості на дорогах столиці може бути переглянуте. Про це сказав Українським новинам заступник голови КМДА Дмитро Давтян.
«У нас зареєстрована петиція про можливе збільшення дозволеної швидкості на окремих вулицях. Я розумію, що в окремих випадках це підвищення можна допустити, однак повинні детально розглянути ділянки, активність руху на них, кількість пішоходів тощо. Підвищувати можна, але дуже незначно і дуже обережно», — вважає заступник голови КМДА.
Разом з тим, він заявив, що в цілому вважає зниження швидкісного режиму дуже позитивним кроком, однак потрібно ще підвищувати культуру водіння і домагатися, щоб правоохоронці краще слідкували за порядком на дорогах.
Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в Україні знижена максимальна швидкість руху в населених пунктах з 60 до 50 км/год. Таке рішення ухвалив Кабмін. Очікувалося також, що будуть підвищені штрафи за порушення Правил дорожнього руху, однак Верховна Рада поки не вносила відповідних змін у законодавство.
Петиція на сайті Київської міськради про дозвіл їздити по вулицях міста зі швидкістю більше 50 км/год набрала вже близько 9 тис. підписів.
Нещодавно голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко повідомив, що місцева влада в залежності від вулиці і трафіку.

Тов Центр Трубоізоляція