Нова українська авіакомпанія шукає других пілотів

Залізничні новини Переглядів: 21.01.2018, 21:40

Авіакомпанія SkyUp, про запуск якої в 2018 році повідомлялося в грудні минулого року, в даний момент шукає других пілотів для своїх повітряних суден. Пілоти повинні будуть виконувати польоти на Boeing 737 NG, повідомляє ЦТС.
В авіакомпанії уточнили, що базовий аеропорт буде знаходитися в Києві. Базування ПС за межами України передбачається в обсязі до 20% часу. Від претендентів вимагають наявності чинної української ліцензії пілота і наявності сертифіката Type Rating B737NG. Передбачається, що в перспективі шукані другі пілоти зможуть стати командирами ВС, так як авіакомпанія запропонує їм пройти програму Fast Track to Command.
Раніше, як писав ЦТС, перевізник здійснював пошук бортпровідників. Але на дану позицію, судячи з наявної інформації, набір претендентів вже закритий.
Зазначимо, що сайт авіакомпанії, як і раніше не функціонує і не містить іншої інформації, крім оголошення про пошук пілотів.
Нагадаємо, що відбулася 14 грудня. Тоді стало відомо, що перевізник планує виконувати рейси з обох столичних аеропортів — Києва (Жуляни) та Борисполя. Було оголошено про початок польотів в квітні. Стартувати нова авіакомпанія планує з 4 літаками Boeing 737-800 NG ємністю 189 крісел. Перші чотири літаки авіакомпанії будуть 2001, 2002 і 2011 років випуску. У 2016 році бортів має стати вже 6, в 2020 — 8, в 2021 — 10.
Читайте також Чартерний лоукостер: 10 фактів про нової української авіакомпанії SkyUp
Раніше ЦТС писав, що в Україні проводив угорський лоукостер Wizz Air, який влаштовував 10 січня день відкритих дверей. Подібні заходи авіакомпанія в січні проводить також у Лондоні, Дубаї та Бухаресті.

Тов Центр Трубоізоляція