У літаках British Airways почали подавати етнічні страви

Залізничні новини Переглядів: 21.01.2018, 21:40

Авіакомпанія представила нове меню для пасажирів економ-класу World Traveller на довгих далекомагістральних рейсах. Мова йде про таких напрямках, як Бангкок, Пекін, Буенос-Айрес, Кейптаун, Лос-Анджелес, Сеул, Сінгапур, Токіо, Шанхай, та деяких інших, передає buyingbusinesstravel.com.ru.
На борту мандрівників будуть зустрічати з напоями і кренделями. Як тільки літак набере потрібну висоту, клієнтам запропонують обід з чотирьох страв, в який входять салат з кускусу, печеня з курки з соусом з еля, протертих овочів і картоплі і сезонними овочами. А на більш коротких денних рейсах, наприклад з Лондона в Нью-Йорк або Дубай, — сендвіч з яйцем і крес-салатом і шоколад або цільнозерновий батончик.
Крім того, у British Airways з’явилося етнічне меню. Наприклад, на рейсах в країни Близького Сходу пасажири можуть спробувати курку під гострим арабським соусом, а на далекосхідних напрямках — індійські страви, наприклад, самбар (із сочевиці) і доса (коржики з рису).
«Для багатьох пасажирів смачна їжа і напої — одне з головних умов комфорту при перельотах на далекі відстані. Ми хочемо бути впевнені в тому, що після наших рейсів у пасажирів залишаються тільки приємні враження», — зауважила Кароліна Мартиноли, бренд-директор і директор з якості обслуговування клієнтів British Airways.

Тов Центр Трубоізоляція