P&O Maritime, «дочка» DP World, шукає керівника в Україні

Залізничні новини Переглядів: 22.01.2018, 10:23

P&O Maritime, яка є дочірньою компанією глобального портового оператора DP World, шукає керівника для свого українського підрозділу. Відповідна інформація розміщена в розділі вакансій на сайті DP World, передає ЦТС.
Прийом резюме буде проводитися до 26 січня.
Майбутній топ-менеджер повинен буде здійснювати оперативне і стратегічне управління підрозділом P&O Maritime в Україні, відповідати за роботу та розвиток персоналу, управління флотом компанії в даному регіоні.
Серед переліку обов’язків керівника — забезпечення функціонування судів буксирного флоту для виконання зобов’язань перед клієнтами; нагляд за технічними проектами в разі необхідності ремонту та оновлення флоту; розробка планів роботи українського підрозділу та їх впровадження; забезпечення належної підготовки екіпажів суден; планування придбання і закупівля основних засобів і обладнання і т. д. З повним переліком вимог до здобувачів можна ознайомитися за посиланням.
Нагадаємо, що на початку січня поточного року допомогою дочірньої компанії P&O Maritime, яка буде надавати буксирні послуги в порту Південний. P&O Maritime придбала контроль над українською буксирної компанією LB Shipping. Співінвестором виступила українська компанія SD Capital.
Перед тим Антимонопольний комітет України дозволив P&O Maritime B. V. опосередковано придбати ТОВ «ЛБШ», компанію, створену в травні 2017 року.
Згідно з повідомленням АМКУ від 3 січня, йдеться про дозволи P&O Maritime B. V. купити понад 50% в LBS B. V. (Амстелвен, Нідерланди), якій комітет одночасно дозволив купити більше 50% ТОВ «БПШ» (Южний, Одеська обл.) — власник 99,95% «ЛБШ».
АМКУ також надав дозвіл на узгоджені дії у вигляді реалізації домовленості про обмежувальних умовах, передбаченої проектом акціонерного угоди, яка буде укладена між компаніями P&O Maritime BV, Cornlex Impex Limited, LBS BV, Calabasa Holding Limited, терміном на три роки.
Одночасно комітет повідомив про опосередкованому придбанні А. Ставницером і Є. Гребенникова контролю в компанії Cornlex Impex Limited через компанії Niokron Brok Corp і Vertigo Ports Management S. A.
Інвестиційна компанія SD Capital створена в 2016 році А. Ставницером, співвласником ТІС, і Ф. Грушко, директором ТІС з розвитку бізнесу.
В середині січня, як писав ЦТС, Антимонопольний комітет України погодив право буксирного оператора LB Shipping, дочірньої компанії P&O Maritime, на замовників послуг групи компаній ТІС в порту Південний при інших рівних умовах.

Тов Центр Трубоізоляція