Влада Німеччини відкликають 127 тисяч автомобілів Audi

Залізничні новини Переглядів: 22.01.2018, 10:23

Федеральне відомство з транспорту ФРН ухвалив відкликати близько 127 тис. автомобілів марки Audi, так як у них було виявлено програмне забезпечення, що дозволяє обходити обмеження на викид шкідливих газів.
Про це з посиланням на газету Bild am Sonntag повідомляє ЦТС.
За даними відомства, в моделях A4, A5, A6, A7, A8, Q5 і Q7 з дизельними двигунами V6 TDI використовується механізм, що відключає обмеження, які необхідні для дотримання норм викидів шкідливих газів стандарту Євро-6. Під підозрою також знаходяться автомобілі моделі A8, випущені до середини 2017 року.
Як відомо, у грудні минулого року відомство розпорядився відкликати по всьому світу близько 57,6 тис. автомобілів Volkswagen Touareg з трилітровими дизельними двигунами, в тому числі 25,8 тис. — у Німеччині, з-за невідповідностей у роботі системи очищення відпрацьованих газів. Від мітимо, що Audi також належить німецькому автоконцерну Volkswagen.
Нагадаємо, раніше в центрі скандалу, пов’язаного з шкідливими автомобільними викидами, .
Зазначимо також, що з 1 січня 2018 року в Україні діє вимога Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельних, судновых і котельних палив, .

Тов Центр Трубоізоляція