Поїзди курсують без затримок завдяки роботі залізничників з ліквідації наслідків негоди

Залізничні новини Переглядів: 22.01.2018, 11:18

22.01.2018 Поїзди курсують без затримок завдяки роботі залізничників з ліквідації наслідків негоди

Упродовж минулої ночі майже тисяча залізничників прибирала від снігу вокзали, станції, колії в регіонах, які найбільше постраждали від негоди. У роботах були задіяні 4 снігоочисні колійні машини. З залізничних об’єктів було вивезено понад 4 тис. м куб. снігу.

 Найактивніше робота зі снігоборотьби проводилася в Черкаській, Кіровоградській, Вінницькій та Львівській областях. Затримок поїздів через негоду не було. Наразі Укрзалізниця контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів – усі поїзди курсують згідно з графіком.

Для подальшого оперативного усунення наслідків негоди працюють відповідні штаби. За необхідності будуть залучені снігоочисні та снігоприбиральні машини. Крім того, для ліквідації наслідків снігопадів та ожеледі напоготові й спеціалізована техніка: грейдери, бульдозери на гусеничному ходу, фронтальні навантажувачі.

Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати труднощі, що можуть виникнути через погодні умови. Також закликаємо пасажирів бути обережними та слухати оголошення на вокзалах. У разі виникнення зауважень та пропозицій щодо обслуговування пасажирів просимо інформувати на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.